poštovné 1.png
bez názvu20.png
!cid__3.jpg
Vsevjednom.cz
Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank

V přírodě se v hojné míře vyskytují jak ionty pozitivní, tak i negativní. Pokud však jde o užitečnost, důležité jsou „negativní“ ionty. Znečištění ve velkých městech, jako prach, kouř a další vysoce toxické látky, jsou zdrojem velkého množství pozitivních iontů, čímž dochází k nebezpečnému narušení iontové rovnováhy. Celosvětový výzkum prokázal, že vysoká koncentrace pozitivních iontů má škodlivé účinky na vše živé – naopak zvýšená koncentrace negativní iontů má příznivé účinky.

Přirozené negativní ionty, známé i jako „vzdušné vitamíny“, vznikají při přírodních jevech jako jsou blesky, vodopády ... stejně jako i během působení kosmických paprsků či minerálů zemské kůry. Oblasti proslulé svým klidem a svěžestí vzduchu jsou doslova „nabité“ množstvím negativních iontů.

Proto se také po bouřce cítíme vzpruženi a osvěženi, a proto jsme také tak čilí a klidní, když stojíme například u vodopádu. Nezávislé studie poukazují na to, že negativní ionty mohou také zmírnit únavu očí, svalové napětí a tělesnou únavu. Zvyšují také účinek relaxace a podporují jasné myšlení.

 

Před několika lety probíhala studie za účelem odhalení tajemství jedné japonské vesnice, jejíž obyvatelé se po mnoho generací těšili statisticky nadprůměrné dlouhověkosti, dobrému zdraví a duševní pohodě. Po intenzivním výzkumu bylo zjištěno, že půda v dané oblasti obsahuje vysokou koncentraci minerálů, které přirozeně uvolňují negativní ionty – a to byl objev, který znovu potvrdil mocné působení negativních iontů na lidský život.

 

Naše společnost nyní přináší na trh vysoce účinné sportovní náramky FILO energy, které jsou doslova nabity negativními ionty. Jejich “konstrukce” je přímo předurčuje pro celodenní nošení i při sportu či jiných aktivitách. Síla vyzařování negativních iontů je potvrzena nejlepším přístrojem na trhu pro měření negativních iontů a každý náramek je individuálně testován.

:-)


:-)

Nabízíme šperky pozlacené, stříbrné, pozlacené, rhodiované, magnetické, ocelové šperky a bižuterii. Kvalitní módní doplňky a českou, jabloneckou bižuterii, výrobky pro ženy, děti, mládež i muže a další šperky, které  jsou vhodným dárkem pro každou příležitost. Ať už k různým výročím, svátkům, či jen tak, pro radost, darovaný šperk vždy potěší.
V nabídce najdete náhrdelníky, stříbro, ocel, magnetické náramky, prsteny,náramky, náušnice, dětské náušnice, dětské prstýnky, přívěsky, řetízky, náhrdelníky, přívěsky na klíče, prsteny na nohu, zásnubní prsteny, snubní prsteny, pánské šperky, dárkové krabičky, šperkovnice, spony na peníze, spony na kravaty, řetízky na nohu, nákotníky, ocelové šperky, šperky z chirurgické oceli, stříbrné šperky,  prsteny, prstýnky, náramky, řetízky, přívěsky na kabelky, vzorkovnice šperků. S námi můžete nakupovat výhodně se slevami nebo také vydělávat z domova.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one