poštovné 1.png
bez názvu20.png
!cid__3.jpg
Vsevjednom.cz
Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank

Pravidla při výběru šperků
Šperky si vybíráme podle toho, které se nám líbí, ale jejich nošení už je záležitostí, která se mnohdy řídí určitými pravidly. Může se nám zamlouvat mnoho různých stylů a materiálů, je nám však jasné, že je nelze mít na sobě všechny pospolu. Teprve jejich výběr a spojení ukazuje náš vytříbený vkus nebo naopak bezradnost.Pro ty, kteří mají šperky rádi, ale nejsou si vždy jisti, jak je nosit a kombinovat, připravila krátký seznam obecných zásad:
 
motýl.jpg1) Méně je více. Není důležité předvést, jak dobře jste zásobení drahými doplňky a navléci na sebe jak náhrdelník a náušnice, tak brož, čelenku, náramky i prsteny. Dva, maximálně tři doplňky bohatě postačí.
 
2) Zaměřte se na jeden výrazný prvek. Nepřehlédnutelné dlouhé náušnice by měly zcela vyřadit dekoraci krku nebo ji redukovat na jemný řetízek; originální či bohatě zdobený náhrdelník by měl omezit velikost náušnic na minimum. Majestátní náramek strhne na vaše útlé zápěstí pozornost, kterou už pak nemusíte poutat na další části těla. Pokud máte hodně originální, barevné, vzorované či asymetrické šaty, jsou tímto výrazným prvkem ony a se šperky byste se měla držet při zemi.
3) Míchání materiálů je ošidná záležitost. Proslulým pravidlem je třeba zákaz kombinace zlata se stříbrem, ale i s jinými kovy. V současné době však zároveň panuje trend materiály kreativně, ovšem vkusně namíchat – právě tak se pozná, že v tom „umíte chodit". „Nejuniverzálnější rada by mohla znít: držte se podobné barvy kovu, odstíny kamínků či korálků přizpůsobte ladění tónu šatů nebo dalších doplňků (kabelky, rukavičky, šál), či použijte jako kontrast. Nepřehánějte to s intenzitou lesku ani množstvím blýskavého osazení klenotů.
 


4) Nemusíte být vždy tón v tónu, ale držte se omezené barevnosti. Jako při běžném denním nošení platí pravidlo maximálně tří barev, víc byste jich kombinovat neměli. Pokud máte vícebarevné šaty, doplňky včetně šperků by měly kopírovat jejich odstíny. Jednobarevné šaty lze doplnit jedním tónem s nimi ladícím a případně i šmrncovní třešničkou na dortu v podobě motivu s kontrastním odstínem.
5) Délku náhrdelníku volte dle výstřihu. Náhrdelníky v klasické délce lze nosit skoro se všemi typy výstřihů. Nákrčníky či „obojky" vypadají dobře s koktejlkami bez ramínek nebo s hlubokým výstřihem. Ten sluší i ozdobám na krk do délky 50 cm. Korále delší než 70 cm jsou ideální k šatům bez výstřihu.
  

6) Výběr náušnic přizpůsobte tvaru obličeje a stylu účesu. Hranaté tváři lichotí náušnice ve formě prodloužené slzy, oválné a delší. Ženy s kulatým obličejem by se měly vyhýbat malým i velkým náušnicím ve tvaru kruhu. Odbornice na šperky z e-shopu Sperky.cz doplňuje: „Výrazná ozdoba uší samozřejmě lépe vynikne s vlasy do uzlu či drdolu, nebo s krátkým sestřihem. Pokud chcete okouzlovat bujnou hřívou, stačí vám jen nenápadné náušnice."
7) Nebojte se broží. Můžete jimi dodat oblečení úplně nový rozměr a úžasně tak celý model oživit. Stačí je vetknout do klopy saka, na kabát, tričko či šálu. Nebo nápadnou broží na jednoduchých šatech nahraďte náhrdelník ve výstřihu. Ale jedna stačí. Případně můžete pár ladících broží strategicky rozmístit: jednu na oděv a jednu na kabelku.
  

8) Šperky volte podle šatů a své osobnosti. Nikdy si neoblékejte šaty k předem vybraným šperkům, jimiž se chcete blýsknout, ale naopak - oblečení dolaďte pomocí doplňků. Nenechte svou osobnost zastínit tím, co máte na sobě. Poklony by mělo okolí skládat vám (jak vám to ve vybraném outfitu sluší), nejen pěkným

Nabízíme šperky pozlacené, stříbrné, pozlacené, rhodiované, magnetické, ocelové šperky a bižuterii. Kvalitní módní doplňky a českou, jabloneckou bižuterii, výrobky pro ženy, děti, mládež i muže a další šperky, které  jsou vhodným dárkem pro každou příležitost. Ať už k různým výročím, svátkům, či jen tak, pro radost, darovaný šperk vždy potěší.
V nabídce najdete náhrdelníky, stříbro, ocel, magnetické náramky, prsteny,náramky, náušnice, dětské náušnice, dětské prstýnky, přívěsky, řetízky, náhrdelníky, přívěsky na klíče, prsteny na nohu, zásnubní prsteny, snubní prsteny, pánské šperky, dárkové krabičky, šperkovnice, spony na peníze, spony na kravaty, řetízky na nohu, nákotníky, ocelové šperky, šperky z chirurgické oceli, stříbrné šperky,  prsteny, prstýnky, náramky, řetízky, přívěsky na kabelky, vzorkovnice šperků. S námi můžete nakupovat výhodně se slevami nebo také vydělávat z domova.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one