poštovné 1.png
bez názvu20.png
!cid__3.jpg
Vsevjednom.cz
Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank

Šperky a alergie na nikl

alergia.jpg

 

Objevuje se vám nepříjemná, silně svědivá vyrážka, když se obléknete do nových kalhot se spoustou cvočků v místě jejich dotyku s kůží, nebo když si vezmete hodinky, náramek, řetízek či náušnice?

Potom patříte stejně jako já k mezi stále vzrůstající počet lidí s alergií na kovy. Nejčastějšími spouštěči jsou nikl, chrom a kobalt.


Nikl  je kov, na který někteří lidé reagují alergicky. Alergií na nikl trpí přibližně 10 procent populace.
Alergie na nikl není vrozená.

Je to kožní alergie, která vzniká při dlouhodobém kontaktu s předměty obsahujícími nikl, jako např. zipy, kovové knoflíky, cvočky, mince, šperky apod.


Výraz "alergie" pochází z řeckého "ally ergeia", což znamená změněnou schopnost reagovat.
Do medicíny jej zavedl Clemens von Pirquet v roce 1910 a označil tím změněnou reaktivitu organismu po předchozím podání bakterií
nebo jiných tělu cizích látek.
Alergické choroby byly známé už ve starověku.

Jak se alergie na nikl léčí?


Prokázanou alergii nelze vyléčit.
Pokud jste přecitlivělí na některý z kovů, musíte se přímému styku s ním doživotně vyhýbat.
Jedině odstraněním vyvolávající příčiny zamezíte nepříjemným projevům této alergie. Pokud se však již objevila tato nepříjemná svědivá vyrážka, kožní lékař či lékárník poradí a pomohou s lokální léčbou.

Mně lékař předepsal TRIAMCINOLON, kterým si postižené místo potírám a tím vyrážka a svědění ustoupí.

Mám pro Vás tip, jak zamezit projevu této alergie  ( aniž byste se vzdali nošení kalhot či jiného oděvu s nýty a kovovými knoflíky),  na který jsem před mnoha lety přišla, když jsem zjistila, co mi tu nepříjemnou vyrážku způsobuje :  jednoduše tyto nýty z vnitřní strany potřu bezbarvým lakem na nehty !!! Sice po několikátém praní musíte tuto vrstvu laku obnovit, ale spolehlivě to funguje :-)

 

Jak ale zamezit vzniku alergie v místech styku řetízku, náramku či náušnic s pokožkou ?

Jednoduchá rada - zkuste šperky firmy SBS TRADE - ty Vám zaručeně tuto alergii nezpůsobí !!! 

Sama jsem ji po této stránce odzkoušela a jsem již v pohodě !!!

 

 

Nabízíme šperky pozlacené, stříbrné, pozlacené, rhodiované, magnetické, ocelové šperky a bižuterii. Kvalitní módní doplňky a českou, jabloneckou bižuterii, výrobky pro ženy, děti, mládež i muže a další šperky, které  jsou vhodným dárkem pro každou příležitost. Ať už k různým výročím, svátkům, či jen tak, pro radost, darovaný šperk vždy potěší.
V nabídce najdete náhrdelníky, stříbro, ocel, magnetické náramky, prsteny,náramky, náušnice, dětské náušnice, dětské prstýnky, přívěsky, řetízky, náhrdelníky, přívěsky na klíče, prsteny na nohu, zásnubní prsteny, snubní prsteny, pánské šperky, dárkové krabičky, šperkovnice, spony na peníze, spony na kravaty, řetízky na nohu, nákotníky, ocelové šperky, šperky z chirurgické oceli, stříbrné šperky,  prsteny, prstýnky, náramky, řetízky, přívěsky na kabelky, vzorkovnice šperků. S námi můžete nakupovat výhodně se slevami nebo také vydělávat z domova.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one