poštovné 1.png
bez názvu20.png
!cid__3.jpg
Vsevjednom.cz
Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank

 

Barevná typologie - výběr šperků

Výběr šperků je velmi důležitý a dokáže podtrhnout nebo zničit celkový dojem.

 

Jarní typ

 

Šperky typické pro tento barevný typ by měly být jemné a něžné, jako je on sám. Ovšem co musí oželet na mohutnosti a velikosti šperků, může si vynahradit v barevnosti. Sytá tyrkysová, žlutý topas, modrý safír nebo zlatavý jantar vypadají v ladění jarního typu velmi hezky. Také šperky z korálů nebo rohoviny smetanového odstínu, případně stejně zbarvená umělá hmota působí velmi přirozeně a zajímavě. Pokud jde o zlato, hodí se jeho teplé odstíny - žluté nebo načervenalé, nemělo by být bílé, stejně jako by ženy jarního typu neměly volit stříbrné šperky. Perly by měly mít odstín krémově bílý nebo nažloutlý.

 

Letní typ

 

Letní typ je, pokud jde o šperky, ušlechtilost a noblesa sama, zvláště vhodné jsou stříbrné šperky s matným nádechem až dočerna, ať nové nebo staré s patinou. Z barev jsou vhodné chladné a nepříliš výrazné odstíny. Velmi dobře vypadají jasné rubíny a granáty, zelený jadeit s modrým nádechem, jemně modrý akvamarín, ale i šedozelený achát. A jako stvořené jsou pro letní typ i diamanty a narůžovělé nebo šedé perly. Ani zlata se ženy tohoto typu nemusejí odříkat, jeho bílá nebo chladně červená varianta působí velmi čistě a dokonale.

 

Podzimní typ

 

Dřevo, rohovina, jantar, kůže, kostěné šperky či ozdoby z peří působí v ladění podzimního typu přirozeně a harmonicky. Ženy tohoto typu mohou zvolit i objemné a mohutné šperky, ovšem pouze v jemnějším barevném ladění, aby tyto doplňky nepůsobily příliš křiklavě a nepotlačily barvy oděvu. Zlatě žluté topasy, červené korály, žlutozelené jadeity, teplé acháty, to jsou minerály ladící s barvami podzimu. Podzimní typ nic nezkazí jakýmkoli zlatem v teplých odstínech, ovšem stříbru a bílému zlatu by se měl vyhnout. Velmi zajímavě ale naopak působí měď a bronz.

 

 

Zimní typ

 

Nápadnost a extravagance, to jsou synonyma pro šperky zimního typu. Je jako stvořený pro vše velké, třpytivé a blýskavé - diamanty, štrasy, krystaly a brilianty, předimenzované, výrazné náramky či náušnice působí na ženách zimního typu vyloženě draze, ať už jsou z drahého kamene nebo z plexiskla. Všechny drobné, jemné a filigránské šperky působí na zimním typu fádně, zatímco tmavé odstíny černého onyxu, jantaru, zeleného jadeitu nebo rudý rubín získají ještě více na kráse a dokonalosti. Jedna řada perel nestačí - vždy by jich mělo být víc, nejlépe vyniknou bílé, šedé nebo ušlechtilé černé. Z drahých kovů jsou nejvhodnější bílé zlato, platina, velmi vhodné je stříbro - černé nebo naopak velmi lesklé.

 

Nabízíme šperky pozlacené, stříbrné, pozlacené, rhodiované, magnetické, ocelové šperky a bižuterii. Kvalitní módní doplňky a českou, jabloneckou bižuterii, výrobky pro ženy, děti, mládež i muže a další šperky, které  jsou vhodným dárkem pro každou příležitost. Ať už k různým výročím, svátkům, či jen tak, pro radost, darovaný šperk vždy potěší.
V nabídce najdete náhrdelníky, stříbro, ocel, magnetické náramky, prsteny,náramky, náušnice, dětské náušnice, dětské prstýnky, přívěsky, řetízky, náhrdelníky, přívěsky na klíče, prsteny na nohu, zásnubní prsteny, snubní prsteny, pánské šperky, dárkové krabičky, šperkovnice, spony na peníze, spony na kravaty, řetízky na nohu, nákotníky, ocelové šperky, šperky z chirurgické oceli, stříbrné šperky,  prsteny, prstýnky, náramky, řetízky, přívěsky na kabelky, vzorkovnice šperků. S námi můžete nakupovat výhodně se slevami nebo také vydělávat z domova.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one