poštovné 1.png
bez názvu20.png
!cid__3.jpg
Vsevjednom.cz
Zjistit Google Pagerank, S-rank a JyxorankHematit je základní kámen zemité energie, který vytváří přirozené magnetické pole.
Dává nám neústupnost, srdnatost, provází nás těžkými časy a pomáhá nám je přestát bez úhony a vyjít z těchto zkoušek s větší životní moudrostí a odvahou.

Hematit podporuje tvorbu červených krvinek, které pak v dostatečném množství zásobují buňky kyslíkem a  rychlejší uzdravení po nemoci. Aktivuje krevní oběh a srdce, posiluje plíce, játra, slezinu a posiluje nedostatečnou funkci ledvin. Pomáhá při menstruační nepravidelnosti a poruchách spojených s bolestmi. Je dobrým pomocníkem při zrychleném bušení srdce, křečích ve svalech, strnutí šíje a bolesti zad, podporuje usínání a dobrý spánek.

 


189045338.jpg
189045740.jpg
224996346.jpgKolekce hematitových šperků SBS TRADE  -

Hematitové šperky jsou jedinečné svým přirozeným magnetismem, který vyrovnává energetické hladiny člověka a působí tak blahodárně na jeho zdraví. Hematit a další použité kameny jsou přírodními materiály a jsou proto možné drobné odchylky ve tvaru či barvě oproti vyobrazení v katalogu.

AVENTURINE - všestranný léčivý kámen, napomáhající vyrovnávat emoce, psychiku. Obnovuje vnitřní léčivou sílu těla a rovnováhu  jing /jang.

KARNEOL - kámen motivace, inspirace, dobré nálady a pochopení. Říká se mu také kámen krve, protože blahodárně působí na krevní  oběh , ledviny, slinivku.

AMETYST - po staletí vyzdvihují léčitelé tento kámen „vyjasnění" pro jeho účinky proti stresu, špatnému spánku, bolestem hlavy či úzkostem a strachu. Pomáhá udržovat vyváženou hladinu cukru.

TYGŘÍ OKO - navzdory svému názvu vydává tento něžný kámen konejšivé vibrace. Je nápomocný při potížích s trávením, žaludečními vředy. Bystří mysl a pomáhá nerozhodným v rozhodování.

HEMATIT - léčivý kámen čistí krev, harmonizuje auru nositele, pomáhá při rekonvalescenci a dodává energii v okamžicích tělesného či psychického vyčerpání. Není bez zajímavosti, že rovněž dodává sexuální energii.

 


 

:-)


:-)

Nabízíme šperky pozlacené, stříbrné, pozlacené, rhodiované, magnetické, ocelové šperky a bižuterii. Kvalitní módní doplňky a českou, jabloneckou bižuterii, výrobky pro ženy, děti, mládež i muže a další šperky, které  jsou vhodným dárkem pro každou příležitost. Ať už k různým výročím, svátkům, či jen tak, pro radost, darovaný šperk vždy potěší.
V nabídce najdete náhrdelníky, stříbro, ocel, magnetické náramky, prsteny,náramky, náušnice, dětské náušnice, dětské prstýnky, přívěsky, řetízky, náhrdelníky, přívěsky na klíče, prsteny na nohu, zásnubní prsteny, snubní prsteny, pánské šperky, dárkové krabičky, šperkovnice, spony na peníze, spony na kravaty, řetízky na nohu, nákotníky, ocelové šperky, šperky z chirurgické oceli, stříbrné šperky,  prsteny, prstýnky, náramky, řetízky, přívěsky na kabelky, vzorkovnice šperků. S námi můžete nakupovat výhodně se slevami nebo také vydělávat z domova.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one