poštovné 1.png
bez názvu20.png
!cid__3.jpg
Vsevjednom.cz
Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank

 

Působením monopolárních magnetů dochází k velice příznivým elektromagnetikým a biochemickým změnám, které napomáhají buňkám na cestě k rovnováze. V odborné literatuře se tvrdí, že magnetické pole dokáže výrazně zlepšit následující symptomy v těchto kategoriích:

otoky a záněty, hojení a regenerace - díky zlepšení prokrvení tkání navozenému rozšíření krevních cév

detoxifikace - a to na tělesné i buněčné úrovni. Pozitivní vliv magnetického pole totiž urychluje látkovou výměnu čímž výrazně napomáhá odplavování toxinů a solí usazených v buňkách

analgetický - subjektivně výrazně snižuje vnímání bolesti.  Nošení magnetického náramku  může zmírnit bolesti vyvolané artrózou kyčlí a kolen, jak dokázali britští vědci. Na své nositele mají všeobecně blahodárný vliv

Jak poznáte, že magnety  fungují?

Nejběžnější způsob, že magnety fungují je, že bolest poleví, někteří lidé, kteří používají magnetoterapii tvrdí, že v oblasti, na níž je magnet přiložen, cítí teplo. Každý reaguje jinak a nebývá běžné, aby člověk, který vyzkouší terapii magnetickým náramkem, nereagoval vůbec. Stupeň úlevy je u každého člověka individuální.

Magnety i kameny jsou do náramků vlepovány, nevystavujte je delšímu působení vody, koupání, mytí nádobí apod.

 


194213965.jpg
189056349.jpg
189056346.jpg
:-):-)

Nabízíme šperky pozlacené, stříbrné, pozlacené, rhodiované, magnetické, ocelové šperky a bižuterii. Kvalitní módní doplňky a českou, jabloneckou bižuterii, výrobky pro ženy, děti, mládež i muže a další šperky, které  jsou vhodným dárkem pro každou příležitost. Ať už k různým výročím, svátkům, či jen tak, pro radost, darovaný šperk vždy potěší.
V nabídce najdete náhrdelníky, stříbro, ocel, magnetické náramky, prsteny,náramky, náušnice, dětské náušnice, dětské prstýnky, přívěsky, řetízky, náhrdelníky, přívěsky na klíče, prsteny na nohu, zásnubní prsteny, snubní prsteny, pánské šperky, dárkové krabičky, šperkovnice, spony na peníze, spony na kravaty, řetízky na nohu, nákotníky, ocelové šperky, šperky z chirurgické oceli, stříbrné šperky,  prsteny, prstýnky, náramky, řetízky, přívěsky na kabelky, vzorkovnice šperků. S námi můžete nakupovat výhodně se slevami nebo také vydělávat z domova.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one