poštovné 1.png
bez názvu20.png
!cid__3.jpg
Vsevjednom.cz
Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank

 

Cena zlata stoupla za posledních 10 let o 350%,  a stalo se tak pro velkou část populace téměř nedostupné. Tento vzácný kov je od nejstarších dob známkou bohatství a moci, měřítkem hodnot a základem obchodu. Je to nádherný, věčný kov, který byl předmětem obdivu žen i mužů v celé historii lidstva. Díky moderním technologiím, kdy je možné v galvanických lázních nanášet na výrobky silnou vrstvu zlata, se nyní stává přístupným téměř každému.

Vrstva zlata je dostatečně silná, aby vydržela běžné používání. Nesnese však odření a jiné mechanické poškození Zlato je měkký kov a otěru a oděru nevydrží dlouhodobě vzdorovat. Na opotřebení způsobené běžným užíváním (na které se ze zákona nevztahuje záruka), posktujeme nadstandardní vlastní záruku 1 rok. Poté je možné výrobek za poplatek znovu pokocit (cca 1/4-1/3 ceny).

 
192415112.jpg.png
192772598.jpg
205819274.jpg
207293392.jpg
Náhrdelníky
Náramky
Náušnice
Přívěšky

Nabízíme šperky pozlacené, stříbrné, pozlacené, rhodiované, magnetické, ocelové šperky a bižuterii. Kvalitní módní doplňky a českou, jabloneckou bižuterii, výrobky pro ženy, děti, mládež i muže a další šperky, které  jsou vhodným dárkem pro každou příležitost. Ať už k různým výročím, svátkům, či jen tak, pro radost, darovaný šperk vždy potěší.
V nabídce najdete náhrdelníky, stříbro, ocel, magnetické náramky, prsteny,náramky, náušnice, dětské náušnice, dětské prstýnky, přívěsky, řetízky, náhrdelníky, přívěsky na klíče, prsteny na nohu, zásnubní prsteny, snubní prsteny, pánské šperky, dárkové krabičky, šperkovnice, spony na peníze, spony na kravaty, řetízky na nohu, nákotníky, ocelové šperky, šperky z chirurgické oceli, stříbrné šperky,  prsteny, prstýnky, náramky, řetízky, přívěsky na kabelky, vzorkovnice šperků. S námi můžete nakupovat výhodně se slevami nebo také vydělávat z domova.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one